Pieluchy dla dzieci

Co powinniśmy wiedzieć o pieluchomajtkach?

Jak zakładać pieluchomajtki?

Nie da się ukryć, że zdejmowanie pieluchomajtek jak na przykład Pampers Pants 5  jest niezmiernie proste. Nie musimy ich w ogóle zsuwać na dół (jakby mogło się nam wydawać). Na pewno wystarczy ich rozdarcie po bokach. Jest to dla rodziców naprawdę wygodne. Kolejny krok to zwinięcie całości, sklejenie taśmą, która się znajduje zawsze z tyłu pieluchomajtek, a następnie wyrzucić do kosza. Proces ten jest już identyczny jak w przypadku pieluszek zwykłych. Gdy mamy jakiś kłopot z tym, to w sieci znajduje się mnóstwo poradników, w których prezentowane jest użycie pieluchomajtek krok po kroku. Warto także się upewnić, że obrazki kolorowe znajdują się na przodzie, a zabezpieczająca taśma z tyłu. Musimy wsunąć pieluchomajtki na nóżki naszego dziecka oraz pociągnąć do góry. Warto poprawić także taśmę elastyczną pieluchomajtek w talii jak i także w nogawkach. Chodzi o to, aby je dopasować do całego ciała malucha. Założenie prawidłowe pieluchomajtek zapewni naszemu dziecku uczucie komfortu jak i także suchości.

https://youtu.be/EbzNHOFnnD8

Czy pieluchomajtki są chłonne identycznie jak zwykłe pieluchy?

Jeśli chodzi o to czy pieluchomajtki są tak samo chłonne jak zwykłe pieluszki to jak najbardziej tak. Pieluchomajtki te dają naszemu dziecku identyczną ochronę. W zasadzie jak inne pieluszki. Zapewniają one, aż do dwunastu godzin suchości. Zaś taśma elastyczna wokół nogawek oraz talii zapobiega możliwości przeciekania.

A czy pieluchomajtki są w ogóle wygodne?

Wielu rodziców obawia się o wygodę pieluchomajtek. Co jak co, ale młodzi rodzice obawiają się nowych doświadczeń. W przypadku pieluchomajtek zupełnie niepotrzebnie. Rodzice mogą być w stu procentach pewni, że ich maleństwo w pieluchomajtkach Pampers Pants 5 będzie się czuło komfortowo oraz swobodnie. Podczas, gdy pieluszki zwykłe w trakcie szalonych zabaw mogą się okazać zbyt luźne, taśma elastyczna wokół nogawek czy też talii sprawi, że zawsze (niezależnie od wszystkiego) pieluchomajtki pozostaną na miejscu właściwym. Zupełnie bez znaczenia jest sam rodzaj aktywności naszego dziecka. Taśma elastyczna wokół nogawek oraz talii nie jest zbytnio ciasna. Przylega doskonale do ciała naszego dziecka oraz zapewnia mu uczucie całkowitego komfortu jak i także swobody. Co ciekawe pieluchomajtki wcale nie są drogie. W związku z tym naprawdę każdego rodzica na nie stać. Nie będziemy także chcieli w żadnym wypadku zmieniać ich na pieluszki czy też na pieluchomajtki od innego producenta. W żadnym wypadku nie chcą o tym słyszeć. Kwestia zadowolenia z produktu to jest to. Doceniamy ogromną jakość. Jakość jest dla nas najważniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *